Citrix podpisuje umowę dystrybucyjną z firmą RRC w Polsce

0

Citrix podpisał umowę z firmą RRC Poland, która będzie autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Citrix w Polsce, oferującym także usługi wsparcia i szkolenia. Obecnie firma Citrix współpracuje w Polsce z dwoma dystrybutorami: RRC Poland i Arrow.

RRC jest jednym z głównych dystrybutorów z wartością dodaną w Polsce, specjalizującym się w dystrybucji rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw. Firma oferuje szeroką gamę zaawansowanych produktów i rozwiązań IT z obszaru wirtualizacji, bezpieczeństwa, rozwiązań sieciowych i produktów dla centrum danych a także szereg dodatkowych, profesjonalnych usług, między innymi z zakresu utrzymania.

Citrix to producent tworzący wiodące rozwiązania z zakresu wirtualizacji, mobilności a także produkty sieciowe i chmurowe – mówi Radosław Pruchnik, General Manager w RRC Poland – jestem przekonany, że dzięki nim firmy będą mogły czerpać wiele korzyści ze zmiany, jaką niesie możliwość zapewnienia użytkownikom końcowym elastycznej pracy, poprzez bezpieczny dostęp do danych i aplikacji z dowolnego miejsca i urządzenia. Naszym głównym celem jest wzrost popytu na rozwiązania Citrix w Polsce i wspieranie naszych wspólnych klientów.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ