Citrix – pierwszy Country Manager w Polsce

0

Na to stanowisko w polskim oddziale firmy został powołany Artur Cyganek. Będzie odpowiedzialny za koordynację działań sprzedażowych, wsparcie partnerów i kanału dystrybucyjnego oraz dbanie o rozwój lokalnego rynku.

„Polska to dla Citrix Systems drugi najistotniejszy rynek w całej Europie Wschodniej. W ubiegłym roku odnotowaliśmy wzrost przychodów na poziomie 56 procent, co niewątpliwie było jednym z głównych powodów, dla których zdecydowaliśmy się powołać country managera odpowiedzialnego za ten rynek” – powiedział Karl-Heinz Warum, Senior Area Vice President Central Europe w Citrix Systems.

Artur Cyganek ma wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej. Z Citrix Systems związany od 2000 roku, początkowo jako Reseller Manager, odpowiedzialny za zarządzanie procesem sprzedaży rozwiązań Citrksa poprzez kanał partnerski w Polsce i krajach bałtyckich, później w całej Europie Wschodniej. W ciągu ostatnich czterech lat zarządzał procesem sprzedaży wśród dystrybutorów w Europie Wschodniej oraz był odpowiedzialny za szkolenia, pomoc w budowaniu kanału partnerskiego i kreowanie lokalnych rynków.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ