ZyXEL NAS520 – serwer, który ochroni najważniejsze dane

0

ZyXEL prezentuje najnowszy dwudyskowy serwer magazynujący NAS520, profesjonalne rozwiązanie do przechowywania i zabezpieczania danych w prywatnej chmurze z pełną kontrolą nad użytkownikami i możliwością zarządzania z dowolnego miejsca poprzez aplikacje myZyXELcloud oraz zCloud.

Mogący pomieścić do 12TB danych, serwer NAS520 wyposażony został w dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz oraz w funkcję agregacji połączeń, która umożliwia zapis i odczyt danych z serwera NAS520 z prędkością 106 i 85 MB na sekundę. Jest to prędkość zapewniająca bezproblemowe wysyłanie i pobieranie plików, która umożliwi użytkownikom dostęp do danych bez utraty wydajności połączeń.

Bezpłatna usługa chmury osobistej ZyXEL oraz narzędzia mobilne, myZyXELCloud oraz aplikacja zCloud, umożliwiają użytkownikom dostęp z dowolnego miejsca i udostępnianie danych z NAS520 w internecie lub poprzez urządzenia mobilne, niezależnie czy chodzi o udostępnianie zdjęć zapisanych na serwerze NAS520 pod własnym spersonalizowanym adresem, słuchanie muzyki na tablecie czy odtwarzanie filmów wideo w wysokiej rozdzielczości na dużym ekranie poprzez aplikację Apple TV lub Chromecast.

Sprawdzona i dobrze znana z poprzednich serii konstrukcja przyjazna dla użytkowników, oferuje cichą pracę urządzenia i jego bardzo łatwą instalację, która nie wymaga przykręcania śrub oraz stosowania jakikolwiek narzędzi. Dyski twarde z funkcją wymiany w czasie pracy zapewniają nieprzerwaną pracę serwera nawet podczas ich wymiany lub modernizacji.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ