Wyzwania IT – Cyfrowa Transformacja HP

0

Forum Wyzwania IT to największe doroczne spotkanie społeczności Użytkowników i Partnerów HP Polska. W wydarzeniu będzie uczestniczyć kilkuset profesjonalistów IT reprezentujących przedsiębiorstwa i instytucje publiczne.

Współczesny model biznesowy, aby był skuteczny, musi być oparty na technologii. Technologii elastycznej, niezawodnej i…ekonomicznej. Decydenci IT, aby sprostać temu wyzwaniu, potrzebują wiedzy na temat scenariuszy biznesowych i szukają inspiracji w case studies prezentowanych przez najbardziej innowacyjnych przedsiębiorców. I to właśnie znajdą podczas Wyzwań IT 2015.

Forum Wyzwania IT organizowane wspólnie z firmą Intel to największe doroczne spotkanie społeczności Użytkowników i Partnerów HP Polska. 14 kwietnia 2015 roku kilkuset profesjonalistów IT reprezentujących przedsiębiorstwa i instytucje publiczne będzie miało okazję spotkać się, wymienić kontakty oraz doświadczenia. Podczas całodniowego spotkania eksperci rynkowi, przedstawiciele HP i firm partnerskich będą rozmawiać z dyrektorami, menedżerami IT, architektami i inżynierami o tym, jak w oparciu o technologię dostarczać wartość biznesową.

Areną Wyzwań IT 2015 stanie się prawdziwie sportowe miejsce – centrum konferencyjne Stadionu Narodowego w Warszawie. Impreza zaczyna się o godz. 9.30.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ