W Katowicach rusza projekt MeeT IT

0

Już 18 października 2012 w Katowicach startuje projekt MeeT IT, którego flagowym wydarzeniem będą cykliczne spotkania praktyków branży informatycznej i telekomunikacyjnej. Pierwsze odbędzie się pod hasłem „Cloud&Proud”, a partnerem wydarzenia organizowanego przez Grupę 3S będzie IBM Polska.

MeeT IT to spotkania dla profesjonalistów IT organizowane w Katowicach poświęcone dyskusjom na temat aktualnych trendów w informatyce i telekomunikacji. To platforma do spotkań i rozmów mniejszych firm z przedstawicielami globalnych marek.

Tematem wiodącym pierwszego spotkania będzie cloud computing. Oprócz IBM, swoją wiedzą podzielą się również przedstawiciele takich firm jak T-Systems Polska, Fujitsu oraz Net-o-Logy. Partnerami projektu są Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Polskie Towarzystwo Informatyczne Oddział Górnośląski, a także nieformalna grupa IT Katowice skupiona wokół serwisu Goldenline.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem formularza na stronie 3S http://www.3s.pl/pl/c,112,agenda.html

Prezentacje prelegentów odbędą się w auli Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach przy ul. Opolskiej 15. Na część nieformalną z poczęstunkiem, luźną dyskusją oraz dodatkowymi atrakcjami organizatorzy zapraszają do pobliskiego Clubu Garage.

Spotkania z cyklu MeeT IT są bezpłatne i będą odbywały się każdy trzeci czwartek miesiąca.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ