VNX 3200 – nowa macierz dyskowa EMC

0

Firma EMC wzbogaciła rodzinę hybrydowych rozwiązań pamięci masowej VNX o o nową macierz pamięci masowej klasy podstawowej VNXe3200.

Nowy produkt z rodziny VNXe wykorzystuje oprogramowanie EMC MCx (zoptymalizowane pod kątem procesorów wielordzeniowych) i EMC FAST (Fully-Automated Storage Tiering). Dzięki temu ma uwolnić pełen potencjał technologii flash i przyspieszyć obsługę aplikacji wirtualnych i plików nawet 3-krotnie w porównaniu z systemami poprzedniej generacji mimo niezmiennych, kompaktowych wymiarów. Rozwiązanie VNXe3200 jest zgodne z najważniejszymi uniwersalnymi protokołami, w tym technologią Fibre Channel.

System System VNXe3200 jest też dostępny w ramach nowych, sprawdzonych infrastruktur VSPEX, które umożliwiają obsługę nawet 125 maszyn wirtualnych i 500 wirtualnych desktopów w jednym systemie VNXe3200. Nowe rozwiązania VSPEX mogą obsługiwać do 2000 skrzynek pocztowych Exchange i ponad 20 000 użytkowników platformy SharePoint.

Podstawowa wersja systemu VNXe3200 będzie dostępna od II kwartału 2014 r. w cenie poniżej 12 tys. USD przede wszystkim za pośrednictwem globalnych partnerów handlowych EMC. System VNXe3200 jest objęty programem dla partnerów EMC, który oferuje kompletny zestaw gotowych materiałów, pakiety rozwiązań ekspresowych i architektury referencyjne VSPEX, co ułatwia zamawianie, sprzedaż i wsparcie.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ