TRANSCEND: szybkie i wytrzymałe karty pamięci do nagrywania w 4K

0

Firma Transcend informuje o wprowadzeniu do oferty karty pamięci SDHC/SDXC UHS-II U3, oferującej wysoką wydajność zapisu. Karty zbudowane są w oparciu o pamięć MLC, dzięki czemu sprawdzą się w profesjonalnych aparatach i kamerach rejestrujących obraz w jakości 4K.

Nowe karty marki Transcend łączą w sobie standard UHS-II z trzecią klasą szybkości. Prędkość odczytu, jaką oferują karty, wynosi do 285 MB/s, a zapisu – do 180 MB/s.
Do odczytania danych użytkownicy mogą skorzystać z wielofunkcyjnego czytnika kart Transcend RDF9, który obsługuje karty w standardzie UHS-II.

SDHC/SDXC UHS-II U3 zapewniają operatorom profesjonalnych aparatów i kamer, robiących zdjęcia w RAW i JPG oraz nagrywających obrazy w jakości Full HD, 4K i 3D, płynne odtwarzanie materiału i przestrzeń na przechowywanie plików.

Wbudowane chipy NAND MLC Flash zapewniają kartom SDHC U3/SDXC UHS-II wysoką trwałość, dzięki czemu pozwolą na przechowywanie plików przez długi czas. Ponadto karty kompatybilne są również z mniej zaawansowanymi urządzeniami, które obsługują standard UHS-I oraz tradycyjne karty SD.

Karty TRANSCEND UHS-II U3 przystosowane zostały do pracy w temperaturach od -25°C do 85°C. Są odporne na wodę, wyładowania elektrostatyczne, promieniowanie rentgenowskie oraz na uderzenia.Dodatkowo, wyposażone zostały w system ECC, który zapewnia automatyczną korekcję błędów, jakie mogą pojawić się w trakcie transferu danych. W razie utraty zgromadzonych danych – zdjęć, dokumentów czy plików wideo, pomocne będzie dedykowane oprogramowanie producenta – TRANSCEND RecoverX. Oprócz odzyskiwania danych, oprogramowanie oferuje również opcje zabezpieczania danych oraz formatowania nośnika.

Karty SDHC/SDXC UHS-II U3 są dostępne w wersjach pojemnościowych 32GB i 64GB. Sugerowane ceny detaliczne kart wynoszą odpowiednio 179 zł i 309 zł.
Nośniki są objęte dożywotnią gwarancją producenta.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ