TRANSCEND JetFlash 520G – dane w złocie

0

Przenośne pamięci są funkcjonalne i praktyczne, ale mogą także stanowić interesujący dodatek estetyczny. Z myślą o użytkownikach ceniących sobie elegancję firma TRANSCEND przygotowała pokryte 24-karatowym złotem pamięci JetFlash 520G.

Pozłacana, metalowa obudowa pamięci jest wodoodporna oraz chroni przed pyłem i skutkami uderzeń. Nośnik waży urządzenia 5,3 grama, a jego wymiary wynoszą 37,3 mm x 12,2 mm x 4,5 mm. W zestawie wraz z pamięcią znajduje się skórzany pasek, pozwalający przymocować ją np. do pęku kluczy.

TRANSCEND JetFlash 520G występuje w trzech wariantach pojemnościowych: 8, 16 oraz 32 GB. Dostępna jest także wersja pamięci w kolorze srebrnym o nazwie JetFlash 520S. Jej obudowa została wykonana z oczyszczonego stopu cynku.
Firma TRANSCEND dołącza do swoich produktów oprogramowanie Transcend Elite, z narzędziami do tworzenia kopii zapasowych danych, przywracania i szyfrowania plików. Oprogramowanie oferuje również blokadę dostępu do komputera, uniemożliwiając jego uruchomienie bez wybranego pendrive’a.

Dostępność i cena:
Sugerowane ceny detaliczne brutto prezentowanych pamięci wynoszą kolejno:
JetFlash 520G/S 32 GB – 92 PLN
JetFlash 520G/S 16 GB – 48 PLN
JetFlash 520G/S 8 GB – 31 PLN

Pamięci TRANSCEND JetFlash 520 objęte są dożywotnią gwarancją producenta

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ