Technologia półprzewodnikowa (SSD) w macierzach HP 3PAR

0

HP przedstawił konfigurację pamięci masowej HP 3PAR P10000 opartą wyłącznie o dyski SSD, która poprawia wydajność aplikacji w przedsiębiorstwie oraz obniża koszty operacyjne i upraszcza infrastrukturę informatyczną.

Nowa konfiguracja dysków HP 3PAR P10000 bazująca wyłącznie na dyskach SSD stosuje pojedynczą warstwę w pamięci masowej opartej o te dyski, zachowując funkcjonalności i wydajność znanych na rynkusystemów HP 3PAR P10000. System z dyskami SSD może obsługiwać do 512 dysków SSD w każdej macierzy, redukując wykorzystanie przestrzeni w centrach danych, zużycie energii oraz koszty chłodzenia. W rezultacie o 70% maleją koszty ponoszone przez klienta w przeliczeniu na operacje wejścia-wyjścia na sekundę oraz o 80% koszty w przeliczeniu na kilowatogodzinę.

System HP 3PAR P10000 umożliwia klientom integrację dysków SSD z napędem Fibre Chanel i wykorzystanie oprogramowania HP 3PAR Adaptive Optimization. Rozwiązanie to zamieszcza dane we właściwej warstwie pamięci masowej w odpowiednim czasie, co zmniejsza koszty zarządzania centrum przetwarzania danych i poprawia wydajność systemu.

System HP 3PAR P10000 z dyskami SSD jest już dostępny. Ceny rozpoczynają się od 350 000 USD.(5)

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ