Synology prezentuje DiskStation DS414j

0

Synology przedstawia DiskStation DS414j, bogaty w funkcje 4-kieszeniowy NAS zaprojektowany specjalnie dla małych biur i użytkowników domowych dla efektywnego zarządzania, ochrony i współdzielenia danych.

– Synology zajmuje się dostarczaniem niedrogich i solidnych rozwiązań pamięci masowej zarówno dla biznesu, jak i dla użytkowników domowych, a DS414j jest bez wątpienia przykładem naszego poświęcenia. To pierwsze urządzenie z serii j wyposażone w dwurdzeniowy procesor i SuperSpeed USB, DS414j zwiastuje nową erę przystępnych cenowo urządzeń NAS – mówi Nicole Lin, Product Manager w Synology.

Napędzany dwurdzeniowym procesorem 1.2GHz, DS414j zapewnia przełomową wydajność w swojej kategorii: średnia wartość odczytu w środowisku Windows® wynosi 112 MB/s a zapisu 80 MB/s. Wbudowany koprocesor zmiennoprzecinkowy (FPU) zwiększa ogólną wydajność i ma szczególne znaczenie dla przyspieszenia procesu przetwarzania miniatur. Zaprojektowany z myślą o efektywności energetycznej, DS414j zużywa tylko 36.7W w trakcie pełnego działania i 8.5W podczas hibernacji dysków. Ponadto, inteligentny przepływ powietrza i tłumienie hałasu sprawiają, że jest ekstremalnie chłodny i cichy porównując do odpowiednich elementów w PC. DS414j działa z DiskStation Manager (DSM) 5.0 intuicyjnym systemem operacyjnym, wyposażonym w szereg aplikacji podnoszących efektywność w pracy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ