Seagate z trzecią generacja dysków hybrydowych

0

Seagate Technology plc (NASDAQ:STX) przedstawił dziś trzecią generację dysków hybrydowych SSHD. Nowe pamięci – Seagate Laptop SSHD, 7-milimetrowy Seagate Laptop Thin SSHD zaprojektowany dla najcieńszych i najlżejszych laptopów oraz desktopowy SSHD

Oferujące szybkość na poziomie SSD i pojemność tradycyjnych dysków twardych, pamięci Laptop i Laptop Thin pozwalają w przystępny sposób zwiększyć wydajność laptopa. Wydajność Laptop i Laptop Thin, nawet o 40 procent wyższa niż poprzednie generacje dysków hybrydowych, pozwala poprawić ogólną wydajność systemu nawet o 30 procent, niezależnie od procesora wewnątrz systemu. Produkty te pozwalają również producentom systemów budować efektywne i pojemne rozwiązania w rozsądnych cenach.

Technologia Seagate SSHD jest do 5 razy szybsza niż standardowy dysk twardy do laptopów 5400RPM i pozwala na uruchomienie laptopa z Windows 8 w mniej niż 10 sekund. W rzeczywistości, zgodnie z testami PC Mark Vantage, każde działanie związane z uzyskaniem informacji z pamięci masowej – uruchamianie, ładowanie plików i aplikacji czy obsługa procesów – jest teraz szybsze.

Ogromna pojemność 1TB sprawia, że Laptop SSHD zapewnia przestrzeń potrzebną do pobrania, przechowywania i strumieniowego przesyłania treści multimedialnych, takich jak gry lub wideo wysokiej rozdzielczości, bez wydłużania czasu reakcji czy rezygnowania z wysokiej wydajności. Laptop Thin, 500GB dysk o wysokości tylko 7mm, może być zastosowany w większości ultra-cienkich, ultra-smukłych systemów przenośnych.

Nowy Seagate Desktop SSHD – superszybka wydajność w PC

Z Seagate Desktop SSHD użytkownicy mogą teraz doświadczyć wydajności na poziomie SSD oraz pojemności dysku HDD – za ułamek kosztów SSD o podobnych rozmiarach. Desktop SSHD umożliwia rozruch systemu w ciągu kilku sekund a nie minut, ulubione aplikacje działają szybciej a wysłużony PC dostaje nowe życie”. Według pomiarów PC Mark Vantage – wydajność Desktop SSHD jest do 4 razy wyższa od innych stacjonarnych HDD, niezależnie od procesora wewnątrz systemu.

Dzięki zastosowaniu autorskiej technologii Seagate Adaptive Memory, która zapamiętuje najbardziej krytyczne dane, Desktop SSHD zapewnia wysoką wydajność w atrakcyjnej cenie. W rezultacie, Seagate Desktop SSHD kosztuje niewiele więcej niż standardowy dysk, zapewniając równocześnie znacznie lepszą wydajność. Seagate Desktop SSHD oferuje do 2TB pojemności oraz 8GB pamięci NAND Flash, co pozwala na przyspieszenie najczęściej używanych aplikacji na PC i dostarczanie wysokiej wydajności przy zachowaniu pojemności potrzebnej do działania każdego procesu.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ