SanDisk wprowadza dyski ReadyCache

0

Nowe dyski SSD wprowadzane przez SanDisk, są łatwe w instalacji. Umożliwiają zwiększenie wydajności komputerów PC. Rozwiązanie SanDisk ReadyCache przyspiesza rozruch i wyłączanie komputera oraz uruchamianie aplikacji.

SanDisk ReadyCache to rozwiązanie dedykowane dla pamięci podręcznej. Łączy ono 2,5-calowy dysk SSD o pojemności 32 GB1, umieszczony obok dysku twardego, z aplikacją ExpressCache firmy Condusiv Technologies. Oprogramowanie to, sprzedawane wyłącznie przez SanDisk, można pobrać ze strony internetowej firmy i zainstalować na dowolnym komputerze PC z systemem operacyjnym Windows7. Gdy dysk SSD i oprogramowanie zostaną zainstalowane, zaawansowane algorytmy rozwiązania SanDisk ReadyCache zaczną automatycznie zarządzać danymi, umieszczając w pamięci podręcznej często używane pliki, co zwiększy ogólną wydajność systemu.

SanDisk ReadyCache można już kupić w serwisach www.amazon.com i www.newegg.com. Jest objęte trzyletnią gwarancją, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 59,99 USD. Wejście produktu na polski rynek planowane jest pod koniec września bieżącego rok w sugerowanej cenie 195 złotych (59 $).

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ