Przywróć serwer w 15 minut – backupowy gratis od StorageCraft Polska

0

Przestój serwera to przestój biznesu, na który nikt nie może sobie pozwolić. Przygotowując się na wypadek awarii sprzętu firmy inwestują w backup, a dokonując jego zakupu nie pytają już „czy odtworzy wszystko?” – tylko coraz częściej: „jak szybko to zrobi?”. Oprogramowanie ShadowProtect tworząc backup jako pełny obraz dysku gwarantuje przywrócenie zainstalowanych programów i systemu operacyjnego wraz z ustawieniami, a dzięki autorskiej technologii HeadStart Restore potrzebuje na to zaledwie kilkunastu minut.

Jest to możliwe, ponieważ w czasie gdy backupowany serwer pracuje i tworzone są kolejne backupy przyrostowe, technologia HeadStart Restore pozwala na jednoczesne odtwarzanie backupu do innej lokalizacji fizycznej lub wirtualnej. Dzięki temu w momencie awarii administrator nie martwi się czasem potrzebnym na odtworzenie danych, bo niemal cały odtworzony backup jest już w jego posiadaniu. Wystarczy sfinalizować zadanie odtwarzania i dodać ostatnie odzyskane pliki aby przywrócić pełną funkcjonalność uszkodzonego serwera w kwadrans od wystąpienia awarii.

W ramach promocji dystrybutora do 30 czerwca 2014 funkcję HSR, dostępną standardowo jako płatne rozszerzenie programu ShadowProtect można otrzymać gratis kupując licencję backupu serwera fizycznego lub pakiet licencji chroniących serwery wirtualne. Promocja trwa od 1 do 30 czerwca 2014.

Promując błyskawiczne przywracanie backupu StorageCraft Polska pozwala nieodpłatnie skorzystać
z technologii HeadStart Restore jako bonusu do standardowych licencji serwerowych zakupionych między 1 a 30 czerwca. Każdy klient, który do końca miesiąca zakupi licencję ShadowProtect Server na serwer fizyczny lub pakiet 3,6 lub 12 licencji Virtual ShadowProtect Server na serwery wirtualne otrzyma gratis licencję ImageManager HeadStart Restore.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ