Oracle przedstawia StorageTek SL150

0

Firma Oracle przedstawiła swoją modułową bibliotekę taśm StorageTek SL150. Jest rozwiązanie do archiwizacji i ochrony danych dla średnich i rozwijających się firm.

Biblioteka jest skalowalna w zakresie od 30 do 300 gniazd i do 900 TB pojemności. Daje to klientom dużo przestrzeni na rozwój z użyciem tylko jednej biblioteki taśm oraz zmniejsza koszty serwisu i instalacji, a także wydatki kapitałowe.

Oracle zapewnia, że StorageTek SL150 oferuje o 40 procent większą gęstość w porównaniu z produktami konkurencji, zaś koszty wdrożenia i rozbudowy mogą być niże nawet o 75 procent w porównaniu z podobnymi rozwiązaniami klasy średniej.

StorageTek SL150 można zarządzać przez intuicyjny graficzny interfejs użytkownika oparty na platformach Oracle Fusion Middleware i Oracle Linux. Użytkownicy mogą łatwo przeglądać informacje dotyczące napędu, biblioteki i nośnika bez kłopotliwego drążenia struktury plików, jak w innych rozwiązaniach.

Modułową bibliotekę taśm StorageTek SL150 można zainstalować w zaledwie 30 minut, a jej pojemność można szybko powiększać za pomocą opartego na interfejsie USB systemu automatycznego wykrywania, który znajduje nowe moduły rozszerzeń.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ