Nowy dysk twardy do monitoringu z usługą odzyskiwania danych

0

Firma Seagate przedstawiła pierwszy w branży dysk twardy, który jest przeznaczony specjalnie do monitoringu i oferuje usługę Seagate Rescue. Dysk Surveillance HDD, zaprojektowany specjalnie pod kątem monitoringu i analityki wideo wykorzystuje usługę odzyskiwania danych, która pozwala przywrócić informacje utracone wskutek złośliwych działań albo przypadkowej awarii. Umożliwia to dłuższą pracę zainstalowanych systemów i zmniejsza wydatki powdrożeniowe.

Usługa Seagate Rescue zapewnia szybki i łatwy proces odzyskiwania danych. W zależności od typu przywracania, można dzięki niej odzyskać dane w przeciągu dwóch tygodni z ponad 90-procentowym wskaźnikiem powodzenia. Usługa aktywowana w chwili nabycia dysku zapewnia trzyletnią ochronę przed utratą danych.

Dysk twardy zoptymalizowany pod kątem monitoringu oferuje teraz pojemność do 6 TB i może przechowywać do 600 godzin wideo w rozdzielczości HD. Seagate Surveillance HDD jest obecnie najbardziej pojemnym dyskiem twardym przeznaczonym specjalnie do monitoringu. Dysk został zaprojektowany pod kątem skalowalności i opcjonalnie może korzystać z czujników wibracji obrotowych (RV), dzięki czemu niezawodnie działa w systemach złożonych z nawet 16 dysków.

Dysk Surveillance HDD obsługuje do 32 kanałów. Możliwość długiego rejestrowania strumieniowych transmisji spełnia wymagania branżowe w zakresie archiwizacji i rozdzielczości. Cechy te, w połączeniu z opcjonalnymi czujnikami RV i usługą Seagate Rescue, poprawiają działanie dysku w systemach wielonapędowych i macierzach RAID oraz zwiększają wartość danych monitoringu. Dysk cechuje się wysoką niezawodnością i oferuje MTBF rzędu miliona godzin. Został również zaprojektowany pod kątem niskiego poboru mocy i emisji ciepła.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ