Nowe macierze pamięci masowej all-flash NetApp

0

Firma NetApp poszerzyła ofertę macierzy pamięci masowej typu all-flash o nowe modele przeznaczone dla dużych przedsiębiorstw z serii All Flash FAS (AFF) 8000.

Pamięć masowa all-flash znacząco zwiększa wydajność aplikacji i serwerów, usprawniając tym samym działalność biznesową. Urządzenia z serii AFF8000 są przygotowane do szeroko zakrojonych wdrożeń w dużych przedsiębiorstwach. Dzięki możliwości płynnego przenoszenia archiwalnych danych z pamięci flash na dysk i do chmury, jaką oferują urządzenia NetApp, klienci zyskują także wyższy zwrot z inwestycji w dłuższej perspektywie czasowej.

Już teraz są dostępne cztery modele AFF8000, które można zamawiać jako systemy autonomiczne oraz jako rozwiązania do infrastruktury konwergentnej FlexPod®. Nabywcom urządzeń z serii AFF8000 firma NetApp oferuje także nowe usługi instalacyjne i rozszerzoną pomoc techniczną. Nowe systemy są dostępne w cenach już od 25 000 USD. Firma NetApp i jej partnerzy umożliwiają także klientom wypróbowanie działania rozwiązań all-flash bez ponoszenia ryzyka.

Najważniejsze cechy nowych urządzeń

Urządzenia z serii AFF8000 to najbardziej wszechstronne rozwiązania all-flash dla dużych przedsiębiorstw. Klienci zyskują wbudowaną ochronę danych, obsługę wielu protokołów, możliwość skalowania w trzech wymiarach, płynny ruch danych z pamięci flash na dysk i do chmury, kontrola jakości usług, obsługa wielu dzierżawców, a także najlepsza w tej klasie integracja aplikacji upraszczająca konfigurację baz danych SQL i Oracle, zwirtualizowanych serwerów oraz obciążeń VDI i zarządzanie nimi.

 • FlashEssentials: w macierzach All Flash FAS zastosowano optymalizacje programowe opracowane przez laboratorium zaawansowanych technologii firmy NetApp. Spośród tych innowacji warto wymienić zoptymalizowaną pod kątem pamięci flash ścieżkę odczytu danych oraz kompresję i deduplikację danych z obsługą bloków zerowych w czasie rzeczywistym. Optymalizacje FlashEssentials są dostępne w klastrowym systemie Data ONTAP, który stanowi podstawę Data Fabric — wizji zarządzania danymi NetApp. Podejście NetApp zapewnia klientom kontrolę i wybór sposobu zarządzania danymi oraz ich zabezpieczania i przenoszenia z pamięci flash na dysk i do chmury.
 • NetApp OnCommand® Performance Manager 2.0: nowe wydanie tego oprogramowania oferuje użytkownikom wszechstronny pulpit umożliwiający automatyczną ocenę wydajności oraz rozwiązywanie problemów w celu utrzymania optymalnej jakości działania systemu.
 • Workload Wizard: ten kreator umożliwia automatyczną konfigurację instalacji oprogramowania Oracle i Microsoft SQL Server w celu uproszczenia ustawień pamięci masowej oraz konfiguracji połączenia z serwerem-hostem.
 • Usługi i pomoc techniczna dla przedsiębiorstw:
  • Usługi profesjonalne NetApp mogą pomóc w identyfikacji najważniejszych obciążeń, które powinny być obsługiwane przez wysokowydajną pamięć flash, a także w optymalizacji inwestycji w macierz All Flash FAS.
  • Gwarancja poziomu ceny w ramach usług NetApp SupportEdge została rozszerzona dla nabywców systemów All Flash FAS do maksymalnie siedmiu lat od momentu zakupu.
  • Obowiązuje jedna cena usługi NetApp Installation Service w odniesieniu do wszystkich platform All Flash FAS, niezależnie od konfiguracji.
 • Opcje wypróbowania urządzeń: Uprawnieni partnerzy i klienci mogą uzyskać systemy do wypróbowania bez ryzyka, aby szybko i łatwo sprawdzić wpływ własnego środowiska na wydajność pamięci flash.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ