NETGEAR ReadyNAS 3138 dla SMB

0

Czterokieszeniowy ReadyNAS 3138 od NETGEAR wyposażony jest w czterordzeniowy procesor Intel 2,4 GHz, a także w 4GB pamięci DRAM. Przestrzeń dyskowa urządzenia może osiągnąć nawet 32 TB.

ReadyNAS 3138 to kontynuacja urządzenia ReadyNAS 3130, jednak zaopatrzona w całkiem nowe możliwości. Szczególnym wyróżnieniem jest podwojona pamięć DRAM (w porównaniu do poprzedzającego modelu) z 2GB na 4GB, jak i procesor Intel Atom Quad Core pracujący z szybkością 2.4 GHz. Sprzęt jest zaopatrzony także w cztery porty Gigabit Ethernet (1GbE), trzy porty USB (dwa USB 3.0 i jeden USB 2.0), a także dwa porty eSATA. Oprogramowanie urządzenia obejmuje bogaty zestaw funkcji, w tym pięć poziomów kompleksowej ochrony danych – unikalnej cechy NETGEAR ReadyNAS.

ReadyNAS 3138 oferuje możliwość tworzenia nieograniczonej liczby migawek, replikacji zarządzanej w chmurze i elastycznego alokowania LUN. NAS przeznaczony jest do sprawnego tworzenia kopii zapasowych, jako główna pamięć masowa dla środowisk zwirtualizowanych oraz do jednoczesnego udostępniania plików nawet 150 użytkownikom.
Dostępność danych oraz ich integralność są priorytetami współczesnego biznesu – mówi Piotr Dudek, CEO NETGEAR Polska. – ReadyNAS 3138 daje biznesowi przodujące rozwiązania ochrony danych, włącznie z nieprzeciętną wydajnością w atrakcyjnej cenie. ReadyNAS 3138 to komfortowe rozwiązanie do magazynowania danych dla każdej rozwijającej się firmy.

Pięć poziomów ochrony danych zapewnionych przez ReadyNAS OS to ochrona RAID chroniąca przed awarią twardych dysków, antywirus działającym w czasie rzeczywistym, tworzenie kolejnych wersji kopii danych – za pomocą wykonywanych co godzinę migawek, ochrona przed zjawiskiem typu BitRot, czyli entropijną degradacją plików, a także łatwe kopiowanie danych do zarządzalnej chmury. Ekosystem NETGEAR ReadyCLOUD oferuje personalne chmury oparte na systemie VPN, wraz z ich synchronizacją.

Produkty biznesowe z serii ReadyNAS od NETGEARA są objęte pięcioletnią gwarancją sprzętową, jak i pięcioletnią gwarancją NBD, a także są wspierane pomocą techniczną 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Dostępne warianty ReadyNAS 3138 to urządzenie bezdyskowe lub z dyskami o pojemności 2, 3 czy 4TB (RN31842E, RN31843E, RN31844E).
Cena urządzenia bezdyskowego wynosi 4899zł.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ