Macierze NAS firmy Seagate

0

Firma Seagate przedstawiła Seagate Business Storage, najnowszą linię produktów NAS. Są one dostępne w pojemnościach od 2 do 16 TB.

Nowy Seagate Business Storage współpracuje z istniejącymi kopiami zapasowymi w chmurze i usługami współdzielenia danych online. Scentralizowany backup oferowany przez Business Storage eliminuje problem bezpieczeństwa kopii zapasowych użytkowników i udostępniania danych na wielu platformach. NAS zawiera oprogramowanie backupowe dla komputerów Windows i jest kompatybilny z Time Machine firmy Apple.

Seagate Business Storage tworzy prywatną chmurę i zapewnia dostęp dla urządzeń mobilnych Android i iOS oraz dowolnego notebooka w ramach bezpiecznej sieci. Dodatkowo, dla wybranych plików wymagających zwiększonej ochrony, nowy NAS zapewnia również szyfrowanie sprzętowe.

2 i 4-kieszeniowe wersje Seagate Business Storage zapewniają maksymalną ochronę danych poprzez tworzenie nadmiarowych kopii zapasowych zapisanych na urządzeniu. Ponadto, Universal Storage Module (USM) pozwala na włożenie lub wyjęcie dysku w trybie plug-n-play, dla zwiększenia możliwości wykonywania kopii zapasowych.

Seagate Business Storage jest dostępny w różnych pojemnościach by spełnić niemal każdą potrzebę biznesową: Rozwiązanie wyposażone w 1 HDD oferuje pojemność od 2TB w sugerowanej cenie MSRP 199,99 dolarów do 4TB w sugerowanej cenie MSRP 329,00 dolarów.
Dwukieszeniowe rozwiązanie można kupić jako chassis bez dysków w cenie 199,99 dolarów lub z dyskami o pojemności:
– 4 TB w sugerowanej cenie MSRP 469,99 dolarów
– 6 TB w sugerowanej cenie MSRP 549,99 dolarów
– 8 TB w sugerowanej cenie MSRP 749,99 dolarów

Czterokieszeniowe rozwiązanie można kupić w wielu wariantach pojemnościowych, od chassis bez dysków w cenie 429,99 dolarów do 16 TB w cenie 1499,99 dolarów.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ