Kingston ValueRAM DDR4 SO-DIMM – moduły pamięci ze wsparciem dla procesorów Intel Xeon D-1500

0

Kingston zapowiada rozszerzenie swojej oferty produktowej o pamięci ValueRAM DDR4 przeznaczone głównie do niedużych serwerowni oraz komputerów przenośnych. Nowe moduły będą dostępne w sprzedaży w dwóch różnych wersjach pojemnościowych do wyboru – 4 oraz 8GB. Pamięci Kingston ValueRAM 2133MHz DDR4 ECC SO-DIMM są w pełni kompatybilne z procesorami Intel Xeon D-1500.

Procesory Intel Xeon D-1500 to podzespoły zaprojektowane specjalnie z myślą o bardzo wymagających użytkownikach, mikro serwerowniach, systemach sieciowych oraz systemach pamięci masowych. Nowe moduły Kingston ValueRAM DDR4 2133MHz ECC SO-DIMM charakteryzują się bardzo niskim poborem prądu, wysoką wydajnością i są one w stanie zapewnić użytkownikowi rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w komputerach mobilnych, jak i zaawansowanych zastosowaniach serwerowych.
W przypadku serwerowni, odpowiednie dobranie poszczególnych komponentów odgrywa kluczową rolę. Z kolei oszczędności, jakie niesie ze sobą zastosowanie energooszczędnych podzespołów są nieporównywalnie większe niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Dlatego też Kingston zdecydował się na opracowanie specjalistycznych modułów pamięci, które będą w stanie zaoferować jeszcze większe możliwości niż wprowadzone do sprzedaży w drugiej połowie 2013 roku modele ValueRAM DDR3.

Pamięci Kingston ValueRAM 2133MHz DDR4 ECC SO-DIMM będą dostępne w sprzedaży w dwóch wersjach pojemnościowych do wyboru – 4 oraz 8GB. Co ważne, moduły zostaną objęte dożywotnią gwarancją producenta oraz bezpłatnym wsparciem technicznym.

Kingston ValueRAM DDR4 SO-DIMM

Kingston DDR4 ECC SO-DIMMs
Numer seryjny Pojemność
KVR21SE15S8/4 4GB DDR4-2133 ECC SODIMM 1Rx8 1.2V
KVR21SE15D8/8 8GB DDR4-2133 ECC SODIMM 2Rx8 1.2V

Więcej informacji o firmie i produktach Kingston można znaleźć na stronach:

  • YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory
  • Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope
  • Twitter: http://twitter.com/#!/kingstontech
  • LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston
  • Flickr: http://www.flickr.com/photos/kingstontechnologyemea/
PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ