II Forum HP Wyzwania IT 2013

0

24 kwietnia 2013 r. w warszawskim Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego odbędzie się II Forum HP Wyzwania IT 2013 organizowane przez Hewlett-Packard Polska oraz Intel, we współpracy z IDC, firmą analityczną rynku teleinformatycznego.

Forum Wyzwania IT jest znakomitą okazją do spotkania elity kadry zarządzającej polskiego IT. Idea spotkania powstała z myślą o CIO, managerach, specjalistach z obszaru IT oraz osobach odpowiedzialnych za realizację strategii biznesowej w przedsiębiorstwach. Konferencja stanowi platformę do aktywnej wymiany wiedzy i doświadczeń w dziedzinie nowych technologii. Jej celem jest przekazywanie wiedzy o nadchodzących trendach w rozwoju IT, najnowszych technologiach, rozwiązaniach i produktach oraz wzajemna inspiracja środowiska.

– Współczesny świat stawia na dynamikę i mobilność. Rośnie znaczenie zjawisk takich jak Big Data czy Cloud Computing. Szybkość reagowania na zmiany, innowacyjny rozwój technologiczny i nieustanna optymalizacja środowiska IT są jedyną drogą do osiągnięcia sukcesu i dotrzymania kroku wymaganiom zmieniającego się świata – mówi Paweł Czajkowski, Prezes Zarządu HP Polska.

Pierwsza edycja Forum cieszyła się dużym zainteresowaniem dyrektorów i specjalistów IT, a w kilkudziesięciu prezentacjach i dyskusjach wzięło udział łącznie ponad 500 osób. W trakcie tegorocznych Wyzwań IT najnowszą wiedzę o obecnych trendach na rynku IT przekaże uczestnikom ponad 40 specjalistów.

Gościem specjalnym Forum będzie Herbert Rastbichler, wiceprezes i dyrektor zarządzający regionu Europy Środkowo-Wschodniej HP. W sesji plenarnej odbędzie się również debata z udziałem uznanych polskich CIO, podczas której uczestnicy będą dyskutować na temat efektywnej współpracy między biznesem a działem IT, a także nowej roli CIO. Po sesji plenarnej uczestnicy Forum będą mogli wziąć udział w wybranych sesjach zgrupowanych w 4 równoległych blokach tematycznych takich, jak: Technologie nowej generacji, Optymalizacja IT, Big Data i Cloud Computing. Goście Forum zainteresowani ofertą software’ową HP będą mogli wziąć udział w specjalnej ścieżce HP Software Performance Tour. Do dyspozycji Gości będą również stoiska partnerów Forum oraz strefa demo, gdzie na żywo będzie można przetestować urządzenia i rozwiązania prezentowane podczas prelekcji.

Sponsorami drugiej edycji Forum Wyzwania IT są Microsoft oraz VMware, a wystawcami będą firmy: Betacom, Evercom, IT Serwis, Newind i Guadro pro.
Szczegółowa agenda i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie www.wyzwaniait2013.pl. Relacja z I edycji Forum Wyzwania IT dostępna jest na: www.wyzwaniait.pl.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ