HP wprowadza nowe platformy dla MSP

0

Mobilność przyczynia się do gwałtownego wzrostu ilości danych i zmienia sposób używania aplikacji oraz uzyskiwania do nich dostępu. Małe i średnie przedsiębiorstwa potrzebują prostych, skalowalnych i ekonomicznych platform pamięci masowej.

HP oferuje nowe rozwiązania pamięci masowej, które zapewniają skalowalność, niezawodność i dostępność niezbędne do zaspokojenia rosnących potrzeb biznesowych. W skład nowej oferty wchodzą następujące produkty:

  • Pamięć masowa HP StoreVirtual to skalowalna platforma pamięci masowej oparta na systemie operacyjnym HP LeftHand i technologii serwerów HP ProLiant ósmej generacji (Gen8). Rozwiązanie oferuje elastyczne modele wdrożeniowe i pozwala spełnić wymagania w dziedzinie wirtualizacji. Oferta obejmuje funkcje, które pozwolą małym i średnim przedsiębiorstwom dodawać fizyczną pamięć masową bez zakłócania pracy środowiska oraz kilkoma kliknięciami przenosić dane między rozwiązaniami wirtualnymi i fizycznymi, a tym samym bez przestojów zwiększać możliwości pamięci masowej.
  • Pamięć masowa HP StoreEasy to zintegrowane rozwiązanie obsługujące pliki i aplikacje, wyposażone we wbudowane funkcje deduplikacji i szyfrowania. Urządzenia mobilne sprawiają, że ilość nieusystematyzowanych danych gwałtownie rośnie — aby sprostać tej sytuacji, klienci nie mogą już sobie pozwolić na dodawanie „kolejnych serwerów plików”. Dzięki wbudowanej integracji z systemem Windows firmy z sektora MŚP mogą błyskawicznie skonfigurować rozwiązanie HP StoreEasy i zarządzać nim bez konieczności uczenia się obsługi nowego, złożonego systemu zarządzania pamięcią masową. System HP StoreEasy mieszczący się w obudowie 3U może obsługiwać 10 000 użytkowników z poziomu jednej skonsolidowanej platformy, która zapewnia oszczędności finansowe, duże bezpieczeństwo i niezawodność.

Nowa pamięć masowa HP StoreVirtual 4130 i 4330 pojawi się na rynku 4 grudnia 2012 r. Sugerowana cena detaliczna konfiguracji podstawowej w Stanach Zjednoczonych wynosi 11 500 USD. System operacyjny HP LeftHand 10.0 będzie dostępny bezpłatnie dla klientów korzystających już z platformy HP LeftHand P4000 G2 od 4 grudnia 2012 r.(2)

System pamięci masowej HP StoreEasy pojawi się na rynku 10 grudnia 2012 r. Rozwiązanie o pojemności 8 TB będzie kosztować w Stanach Zjednoczonych 5192 USD.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ