HP – prosta droga do kompleksowego przechowywania danych

0

Specjaliści od pamięci masowych HP rozpoczynają 2014 rok od wizyty nad morzem. Podczas seminarium, które odbędzie się 16 stycznia w Gdyni, firma zaprezentuje najnowsze rozwiązania do przechowywania i ochrony danych.

Branża pamięci masowych rozwija się w zawrotnym tempie. Na rynku debiutują produkty, wykorzystujące innowacyjne technologie do obsługi danych. Jednym z liderów w zakresie innowacji jest firma HP, która na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy mocno odświeżyła portfolio produktów z grupy storage. Najjaśniejszym przykładem są macierze dyskowe HP3 PAR, cieszące się dużą popularnością wśród klientów i uznaniem w gronie ekspertów. Produkty z rodziny 3PAR StoreServ, a także macierz MSA2040 będą głównymi bohaterami części poświęconej projektom dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dwa pozostałe bloki tematyczne obejmują zagadnienia związane z Software Defined Storage oraz StoreOnce.

Software Defined Storage to jeden z najbardziej gorących trendów w branży pamięci masowych. HP przedstawi w Gdyni rozwiązania HP Virtual Storage Appliance, HP StoreVirtual, a także HP Moonshot – pierwszy serwer definiowany przez oprogramowanie. Uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się też z infrastrukturą HP CloudSystem Matrix, przeznaczoną do tworzenia środowisk chmurowych. W trzeciej części seminarium znajdą się zagadnienia związane z ochroną danych. W tej grupie produktowej sztandarowym rozwiązaniem HP jest StoreOnce. Eksperci HP przybliżą funkcjonalność systemu oraz charakterystykę poszczególnych modeli. Z kolei zwolennicy tradycyjnego backupu na nośnikach taśmowych poznają możliwości systemu HP StoreEver z nową biblioteką HP MSL6480.

Warto dodać, że obok przedstawicieli HP w seminarium wezmą udział specjaliści z VMware, Veeam czy IT Serwis. Spotkanie odbędzie się 16.01 na terenie Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ