HP As-a-Service Solution for SAP HANA

0

Firma HP wprowadziła rozwiązanie HP As-a-Service Solution for SAP HANA, które zapewnia dostęp do wielkich zbiorów danych (big data) i umożliwia ich analizę w czasie rzeczywistym.

HP As-a-Service Solution for SAP HANA to usługa łącząca licencję na oprogramowanie SAP HANA, sprzęt i bieżące zarządzania w formie kompleksowego rozwiązania oferowanego w ekonomicznym modelu usługowym (as-a-service). Klient uiszcza co miesiąc opłatę abonamentową za używanie całego rozwiązania, co pozwala uniknąć nakładów inwestycyjnych i obniżyć całkowity koszt posiadania.

Nowe rozwiązanie łączy doświadczenie HP w zakresie zarządzania i analizy informacji z platformą SAP do monitorowania systemów w czasie rzeczywistym. Klienci HP mogą wykorzystać zalety technologii obliczeniowych in-memory do podejmowania decyzji na podstawie szybkiego analizowania dużych ilości danych. Dodatkowo HP As-a-Service Solution for SAP HANA umożliwia dostosowanie kosztów i tempa dokonywania analiz do możliwości klienta.

Nowe rozwiązanie działa w środowisku HP Managed Cloud jako zarządzana wirtualna chmura prywatna (Managed Virtual Private Cloud) lub zarządzana chmura prywatna (Managed Private Cloud), w regionalnym centrum przetwarzania danych klasy korporacyjnej. Oparte jest na certyfikowanym przez SAP rozwiązaniu HP AppSystem for SAP HANA.

Nowe rozwiązanie zawiera usługę HP Migration Factory for SAP HANA zapewniającą najwyższej klasy migrację. W ramach usługi migracji, HP będzie planować, przenosić, weryfikować, zabezpieczać i dostarczać dane klientów o znaczeniu krytycznym na platformie SAP HANA. Wszystkie usługi migracji są wykonywane zgodnie z metodyką certyfikowaną przez SAP i zatwierdzane globalnymi certyfikatami SAP wydawanymi przez HP. Umożliwia to projektowanie, budowanie i integrowanie systemów SAP oraz ich używanie na całym świecie.

Rozwiązanie HP As-a-Service Solution for SAP HANA będzie dostępne na całym świecie. Najpierw pojawi się w Australii i Nowej Zelandii. Ceny będą zróżnicowane w zależności od potrzeb klienta.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ