Hitachi Unified Storage VM zwirtualizuje wszystkie dane

0

Hitachi Data Systems wprowadziło do sprzedaży pierwszy zunifikowany system pamięci masowej, który oferuje wirtualizację wszystkich typów danych – blokowych, plikowych oraz obiektowych.

Platforma Hitachi Unified Storage VM wyróżnia się na tle konkurencji, oferując migrację danych szybszą o 90 proc. oraz obniżając całkowity koszt posiadania o 30 proc. w porównaniu z produktami niewspierającymi wirtualizacji. Zaprojektowany z myślą o średnich i dużych przedsiębiorstwach, HUS VM cechuje się uproszczoną obsługą i umożliwia efektywniejsze zarządzanie wszystkimi zwirtualizowanymi zasobami pamięciowymi, w tym heterogeniczną pamięcią masową. Nowa platforma HUS VM jest również obsługiwana przez oprogramowanie Hitachi Command Suite jako część pojedynczego rozwiązania administracyjnego. Taka konfiguracja pomaga klientom uzyskać żądany poziom usług pamięciowych w każdym środowisku. HUS VM jest jedynym systemem na rynku, który zapewnia 100-procentową gwarancję dostępności danych.

Średnie i duże firmy muszą często dokonywać kompromisów pomiędzy jakością, niezawodnością a efektywną wirtualizacją danych w ramach ograniczonego budżetu. Jako pierwsza zunifikowana platforma pamięciowa, która zapewnia wirtualizację wszystkich typów danych, HUS VM pozwala średnim i dużym firmom znacznie efektywniej wykorzystać potencjał wszystkich zasobów pamięciowych.

HUS VM oferuje m.in. następujące funkcje:

Wirtualizacja pamięci masowej

 • W porównaniu z innymi produktami tej klasy, HUS VM oferuje największą pojemność zewnętrznej pamięci masowej – do 64PB, która może obejmować systemy różnych producentów.
 • HUS VM umożliwia szybszą o 90 proc. migrację danych w porównaniu z platformami nieoferującymi wirtualizacji. Oznacza to mniej pracy i niższe ryzyko.
 • HDS to jedyny producent systemów IT, który zapewnia kompleksową wirtualizację wszystkich danych, wewnątrz i na zewnątrz systemu pamięciowego.

Zunifikowana architektura pamięciowa

 • System konsoliduje dane blokowe, plikowe i obiektowe na jednej platformie, zapewniając zabezpieczone usługi zarządzania danymi.
 • Zunifikowana platforma pozwala na współdzielenie zasobów przez różne aplikacje, co zmniejsza koszty kapitałowe i operacyjne.

Łatwość zarządzania

 • HDS oferuje pojedynczą platformę programową, która konsoliduje pamięć masową dla wszystkich typów danych.
 • Zunifikowane rozwiązanie administracyjne Hitachi Command Suite ogranicza czas potrzebny na zarządzanie pamięcią masową używaną przez wiele aplikacji.

Wydajność operacyjna

 • Całkowity koszt operacyjny obniżony o 30 proc. w porównaniu do systemów nieoferujących wirtualizacji.
 • Największy w tej klasie rozmiar katalogu domowego pozwala utworzyć więcej plików i folderów, niż konkurencyjne rozwiązania.
 • Największe w tej klasie woluminy ograniczają czas potrzebny na zarządzanie dużymi systemami plików i milionami plików.
 • Konstrukcja platformy, który ogranicza zużycie energii i zajmowane miejsce, przyczynia się do obniżenia kosztów środowiskowych o 40 procent.

Wsparcie dla strategii HDS Flash

 • HUS VM obsługuje dyski SSD i będzie wspierać zapowiedzianą niedawno strategię integracji pamięci flash poprzez zintegrowane urządzenia oparte na nowym, zaprezentowanym w sierpniu kontrolerze firmy Hitachi.
PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ