Forum Wyzwania IT 2014 – Nowy Styl IT

0

„Nowy Styl IT” – pod takim hasłem 23 kwietnia w Warszawie odbędzie sięorganizowane przez firmy HP oraz Intel Forum Wyzwania IT 2014. Konferencja będzie się koncentrować na trendach i rozwiązaniach wspierających nowe modele biznesowe powstałe dzięki technologii.

IT zmieniło biznes. Teraz biznes oczekuje zmiany od IT – mówi Paweł Czajkowski, Prezes zarządu HP Polska. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez HP Polska w marcu br., aż 92% menedżerów IT z dużych i średnich przedsiębiorstw spodziewa się w ciągu najbliższych 12 miesięcy zwiększonej presji ze strony zarządu i działów biznesowych. Presja ta dotyczy większej efektywności i wykazywania wartości IT dla biznesu. IT musi ograniczyć czas poświęcany dotąd na zajmowanie się technologią,
a skoncentrować się na dostarczaniu biznesowi informacji. Na tym właśnie polega nowy styl IT – mówi Paweł Czajkowski.

Uczestnicy Forum Wyzwania IT 2014 będą mogli wybrać spośród 50 wystąpień i sesji demonstracyjnych przez ekspertów HP Polska, przedstawicieli firm partnerskich i użytkowników technologii ze znanych polskich przedsiębiorstw. Podczas konferencji zostanie przedstawione pełne portfolio HP dla biznesu – od konwergentnej infrastruktury centrów danych, przez chmurę prywatną i hybrydową, analitykę big data, po mobilne dla przedsiębiorstw i zaawansowane systemy zarządzania dokumentami. Cloud, mobile, big data i bezpieczeństwo to globalne trendy, które zmieniają funkcjonowanie biznesu, kreują nowe modele. Chcemy pokazać uczestnikom, że nie mówimy o odległej przyszłości, ale o bieżących wyzwaniach i o sposobach na ich rozwiązanie, dostępnych tu i teraz – podkreśla Prezes HP. W ramach Forum Wyzwania IT 2014 odbędzie się całodniowe seminarium HP Software Performance Tour, skierowane do osób odpowiedzialnych m.in. za bezpieczeństwo informacji, rozwój aplikacji czy analizę
danych. Do panelu poświęconego „Nowemu Stylowi IT” zostali zaproszeni CIO z wiodących polskich przedsiębiorstw, którym w dyskusji będą towarzyszyć szefowie firm Asseco, Intel i HP Polska.

Forum Wyzwania IT 2014 zwieńczy wykład Jacka Walkiewicza, jednego z najbardziej inspirujących mówców i trenerów biznesu w Polsce. Autor bestselleru „Pełna MOC życia” opowie o tym, jak, pomimo presji i zmieniających się oczekiwań, światy IT i biznesu powinny szukać porozumienia i współdziałania. Nie tylko na płaszczyźnie biznesowej, ale również międzyludzkiej.

Współorganizatorem Forum jest firma Intel. Patronat honorowy nad konferencją objęła Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji. Partnerami konferencji są także firmy: Asseco Poland SA, Betacom SA, Borcade Poland, Citrix, IntegraKom, IT Serwis, Eskom, Prevenity, Solet, Veeam Software, VMware. Zaprezentują one swoje rozwiązania podczas konferencji oraz w specjalnie zaaranżowanej Strefie Demo, w której uczestnicy Forum będą mogli sprawdzić w działaniu wybrane produkty i skonsultować się z ekspertami z wyżej wymienionych firm.

Forum Wyzwania IT 2014 odbędzie się w Centrum Konferencyjnym hotelu Hilton w Warszawie. Agenda i formularz rejestracyjny są dostępne na stronie www.wyzwaniait.pl. W wydarzeniu weźmie udział ok. 600 klientów i partnerów HP Polska. Ponadto, po raz pierwszy wszystkie wystąpienia będą transmitowane na żywo w Internecie – mówi Anna Rawska-Kupczyńska, Enterprise Group Marketing Manager w HP Polska.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ