ExpressPod, nowe rozwiązanie w ofercie NextiraOne

0

NextiraOne wprowadza do oferty produkt dedykowany dla małych i średnich przedsiębiorstw, umożliwiający im sprawne rozpoczęcie procesu wirtualizacji środowiska IT. ExpressPod to gotowe skonfigurowane i przetestowane rozwiązanie oparte na macierzach NetApp oraz serwerze i przełącznikach Cisco.

NextiraOne oferuje rozwiązanie ExpressPod za pośrednictwem wszystkich swoich europejskich oddziałów. ExpressPod jako proste w instalacji i zarządzaniu rozwiązanie jest szczególnie interesujące dla klientów potrzebujących szybkiego wdrożenia rozwiązań infrastrukturalnych. Przeznaczone dla różnych środowisk, skutecznie wspiera szybką migrację z dotychczas stosowanych aplikacji lub umożliwia sprawną wirtualizację desktopów zarówno w centrali danej firmy, jak i w jej oddziałach.

ExpressPod to zintegrowany pakiet oprogramowania komputerowego, sieciowego, pamięci masowej i wirtualizacyjnego oraz rozwiązań z zakresu Cloud i zarządzania. Rozwiązanie łączy w sobie serwery Cisco UCS, systemy pamięci masowej NetApp FAS wraz z przełącznikiem Cisco Nexus, a także oprogramowanie do zarządzania tą infrastrukturą. Podobnie do innych platform data center FlexPod, ExpressPod wspiera otwarte środowiska zarządzania i dlatego jest elastyczny oraz znajduje zastosowanie dla wielu aplikacji.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ