EMC VNXe3150 już w sprzedaży

0

System VNXe3150, zoptymalizowany pod kątem wirtualizacji, jest prosty w użyciu i mogą nim administrować osoby z ogólną wiedzą informatyczną. To pozwala go wykorzystać w małych i średnich firmach oraz oddziałach przedsiębiorstw i urzędów administracji państwowej.

VNXe3150 umożliwia przejście do środowiska zwirtualizowanego przez integrację z platformami Citrix XENServer, Microsoft Hyper V i VMware vSphere, co zapewnia funkcjonowanie z dowolnym hiperwizorem. Ponadto VNXe3150 jest kluczowym elementem architektury EMC VSPEX Proven Infrastructure, która oferuje klientom EMC bogaty wybór technologii wirtualizacji, serwerów, sieci, pamięci masowej i ochrony danych. VNXe3150 jest także wyposażony w interfejs zarządzania pamięcią masową EMC Unisphere.

Wykorzystując system VNXe3150 w środowiskach zwirtualizowanych klienci mogą zminimalizować czas przestojów, a jednocześnie uzyskać znaczne oszczędności na kosztach energii i uprościć zarządzanie, co w sumie poprawi wyniki finansowe.

Zakup VNXe3150 wiąże się z wydatkiem poniżej 10 tys. USD.System VNXe3150 jest sprzedawany wyłącznie za pośrednictwem partnerów uczestniczących w programie EMC Velocity.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ