Dyski SSD Intela z serii Pro 1500

0

Intel zaprezentowała nową rodzinę dysków Intel Solid-State Drive (SSD) Professional, w tym serię Intel Solid-State Drive Pro 1500.

Produkty z rodziny Intel SSD Pro 1500 umożliwiają zwiększenie realnego czasu pracy komputera i ograniczenie kosztów, dzięki zaawansowanym możliwościom zarządzania dyskami i funkcjom zabezpieczeń. Program Intel Stable Image Platform gwarantuje dostępność kluczowych sterowników i sprawia, że migracja na Intel SSD Pro 1500 nie jest skomplikowaną czynnością. Możliwość zdalnego zarządzania zasobami i diagnozowania problemów na poziomie dysku twardego oznacza mniejszą ilość wizyt informatyka, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu.

Seria Intel SSD Pro 1500 zabezpiecza również cenne dane przed nieautoryzowanym dostępem, dzięki profesjonalnym funkcjom, takim jak szyfrowanie AES z 256-bitowym kluczem i protokołom zarządzania Opal. Nowe dyski zaprojektowano do pracy z procesorami Intel Core 4. generacji, z technologią Intel vPro. Użycie oprogramowania Intel Setup and Configuration Software pozwala specjalistom IT na rozpoczęcie rozwiązywania danego problemu zanim wyrządzi on duże szkody, dzięki zdalnemu zarządzaniu urządzeniami i proaktywnemu monitorowaniu stanu dysków.

Minimalizacja czasu przestojów w pracy urządzeń i zwiększanie ilości mobilnych pracowników, używających kompaktowych komputerów, są kluczowe dla zwiększenia produktywności i ograniczenia kosztów utrzymania IT. Seria Intel Pro 1500 odpowiada na te potrzeby, dostarczając dyski w niewielkim formacie M.2, z zaawansowanymi trybami pracy z niskim poborem energii, pozwalającymi na redukcję poboru prądu w stanie spoczynku o ponad 90 procent w porównaniu z dyskami HDD. Efektem takich rozwiązań są cieńsze komputery z dłuższym czasem pracy na baterii, takie jak Ultrabooki i urządzenia 2 w 1, a także tradycyjne komputery.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ