DataCore Software ma nowego dystrybutora w Polsce

0

Firma BAKOTECH została. dystrybutorem rozwiązań amerykańskiej marki DataCore Software w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

BAKOTECH podpisał kontrakt na dystrybucję rozwiązań marki DataCore Software w Polsce oraz na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii, Słowenii i Chorwacji. Celem współpracy jest budowa kanału sprzedaży w oparciu o model dystrybucji z wartością dodaną oraz wspieranie partnerów handlowych w krajach regionu w rozwijaniu rynku rozwiązań oferowanych przez producenta.

Rozwiązania firmy DataCore Software to oprogramowanie do wirtualizacji pamięci masowej. Oprogramowanie ma na celu uzyskanie wysokiej wydajności oraz zapewnienie niezawodności i maksymalnego wykorzystania przez klienta posiadanych zasobów pamięci masowej. Kompleksowe rozwiązania producenta, pracujące niezależne od marek dostawców pamięci masowych, całkowicie zmieniają ekonomię zaopatrzenia, replikacji i ochrony zasobów, zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i małych oraz średnich firm. Najnowsze oprogramowanie SANsymphony-V pozwala na uzyskanie nawet pięciokrotnego wzrostu wydajności posiadanych zasobów i prawie trzykrotnego wzrostu wykorzystania dostępnej pojemności pamięci, zapewniając przedsiębiorstwom tym samym znacznie więcej zasobów i wydajności bez konieczności rozbudowy istniejącej infrastruktury.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ