Wideokonferencja w abonamencie

0

Usługi wideokonferencyjne znacznie ograniczają koszty podróży, jednak wielu potencjalnych nabywców odstraszają ceny sprzętu. VCC Systems proponuje dostęp do usług wideokonferencyjnych w modelu abonamentowym. Użytkownik korzystający z programu zapłaci miesięcznie 85,40 zł.

W modelu abonamentowym VCC Systems udostępnia aplikację V2C, która służy do komunikacji wideo i współdzielenia dokumentów podczas wideokonferencji. Producent zapewnia, że w wideokonferencjach zestawianych przez V2C może uczestniczyć nawet 200 osób. Uczestnicy mogą się konferencji mogą również zaprezentować dokumenty i wymieniać się plikami. Spotkanie można nagrać, a sesje wideokonferencyjne uzupełniać komunikacją przez wbudowany komunikator tekstowy.

Oferta dedykowana jest głównie dla firm z sektora MSP. Przedsiębiorstwo płaci tylko abonament V2C, nie ponosząc kosztów związanych z zakupem programu. Rozwiązanie nie wymaga dodatkowych inwestycji. Z programu V2C można korzystać z dowolnego komputera PC, po zalogowaniu się na specjalną stronę WWW przez przeglądarkę Internet Explorer. Aby przeprowadzić wideokonferencję z dowolną osobą na świecie, wystarczy podłączyć kamerę internetową, mikrofon i słuchawki. Ale obie firmy, które chcą przeprowadzić ze sobą wideokonferencje, muszą posiadać licencje na korzystanie z V2C w modelu abonamentowym. Żeby mieć pełną swobodą w prowadzeniu wideokonferencji, firma powinna wykupić 2 licencje. Wtedy będzie mogła udostępniać drugą licencję pracownikom innej firmy.

Nie wiadomo, czy propozycja VCC Systems zainteresuje klientów biznesowych. Niemniej warto spróbować, tym bardziej, że możliwe jest bezpłatne przetestowanie aplikacji.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ