Unified Communication dla małych i średnich firm

0

Avaya wprowadza na rynek nową wersję oprogramowania Avaya IP Office, sztandarowego rozwiązania komunikacyjnego dla małych i średnich firm.

Avaya IP Office Release 5 składa się z sześciu rozwiązań komunikacyjnych, dostosowanych do potrzeb różnych grup pracowników: telepracowników, pracowników mobilnych czy agentów obsługi klienta. Obecnie każdy system może obsługiwać 384 użytkowników (wcześniej 272). Rozszerzona została również funkcja konferencyjna – z jednego do dwóch mostów obsługujących 64 uczestników.

Aby zagwarantować ciągłość komunikacji IP w przypadku przerwy w zasilaniu, każdy z oddziałów może wykorzystać serwery znajdujące się w innych oddziałach. W takiej sytuacji system zostanie automatycznie przerejestrowany do innego oddziału IP Office. Zwiększa to odporność sieci na awarie.

Avaya IP Office oferuje również nowe aplikacje UC, które są dostępne za pośrednictwem przeglądarki internetowej i modelu uproszczonego klienta. Użytkownicy i administratorzy mogą korzystać z najważniejszych narzędzi przez Internet. Jedną z nowych aplikacji internetowych jest one-X Portal for Avaya IP Office – portal komunikacyjny do komputerów PC, który umożliwia kontrolę połączeń w czasie rzeczywistym, sygnalizację dostępności i rejestry połączeń.

Ponadto Avaya IP Office Release 5 oferuje nową aplikację do tworzenia raportów, przeznaczoną dla contact center. Customer Call Reporter śledzi postępy w obsłudze klienta i produktywność agentów, a administratorom ułatwia reagowanie na zdarzenia. Za pomocą tego narzędzia agenci mogą porównywać swoją wydajność ze średnimi wynikami całej grupy, a kierownicy – kontrolować takie wartości, jak liczba zalogowanych agentów lub połączeń przychodzących, oczekujących i nieodebranych.

Z chwilą jego wprowadzenia na rynek Avaya IP Office 500 staje się jedynym serwerem firmy Avaya dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oprogramowanie Avaya IP Office Release 5 można również instalować na starszych serwerach IP 406v2 i IP412 IP Office.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ