Ujednolicona komunikacja dla MSP

0

Siemens Enterprise Communications wprowadza OpenScape Business nowej generacji rozwiązanie ujednoliconej komunikacji dla MŚP.

OpenScape Business jest rozwiązaniem all-in-one dla MŚP, które integruje usługi głosowe, UC, współpracę i komunikację internetową, mobilność czy aplikacje biurowe. Jest to pierwsze rozwiązanie wprowadzone w ramach nowej oferty OpenScape Business i opierające się na cechach istniejącego HiPath 3000 i OpenScape Office Solutions SMB. Dodatkowo, dla klientów aktualnie korzystających OpenScape Office lub HiPath 3000, OpenScape Business oferuje prostą i efektywną kosztowo migrację do UC, jednocześnie wykorzystując dotychczasową infrastrukturę.

OpenScape Business jest łatwo skalowalny i może się rozwijać wraz ze wzrostem potrzeb dotyczących telefonii i komunikacji małego lub średniego przedsiębiorstwa. Niezależnie od protokołu telekomunikacyjnego, jaki firma używa, nowe rozwiązanie Siemensa oferuje jedną platformę do realizacji zadań związanych z integracją komunikacji, ochroną inwestycji i usprawnieniem wdrożenia. Klienci korzystający z TDM są obsługiwani w usługach głosowych przez IM (Instant Messenger – komunikator internetowy) z wbudowanym systemem zarządzania obecnością. Późniejsze dodanie IP, które pozwoli osiągnąć funkcjonalność UC. Dodatkowo, rozwiązanie jest zarządzane poprzez intuicyjne narzędzie internetowe, co ułatwia instalację, administrowanie i aktualizację całego systemu.

Natomiast mobilni pracownicy mogą korzystać z OpenScape Business poprzez szeroką gamę urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Siemens Enterprise Communications oferuje klienta dla systemu operacyjnego Apple Mac OSmultiple, który zapewnia większą niezawodność i funkcjonalność, niż opcje internetowe znajdujące się w wielu konkurencyjnych rozwiązaniach. OpenScape Business w Polsce będzie dostępny od czerwca 2013 r.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ