Trzy nowe modele Whitewater dla MŚP od Riverbed

0

Riverbed ogłosił wprowadzenie na rynek trzech modeli akceleratorów dostępu do danych w chmurze – Riverbed Whitewater. Najnowsze urządzenia pozwalają teraz kolejnym organizacjom, w tym małym i średnim przedsiębiorstwom, korzystać z zalet przechowywania danych w chmurze.

Nowe modele Whitewater 510 i 710 zostały specjalnie zaprojektowane dla małych i średnich firm, podczas gdy model Whitewater 2010 stworzono na potrzeby średnich przedsiębiorstw oraz do zastosowania w konkretnych obszarach działalności dużych przedsiębiorstw. Wraz z rozszerzeniem o nowe modele, produkty Whitewater spełniają wymagania jeszcze większej liczby firm działających na różną skalę w wielu branżach. Umożliwiają redukcję obciążeń operacyjnych, kosztów oraz stopnia skomplikowania operacji, które wiążą się z korzystaniem z chmury publicznej. Oprócz fizycznych urządzeń do przechowywania i ochrony danych w chmurze, Riverbed oferuje ich wirtualną wersję.

Urządzenia Whitewater pozwalają w bezpieczny sposób optymalizować proces tworzenia kopii zapasowych, a tym samym korzystać z takich zalet chmury jak: redukcja kosztów, elastyczność, skalowalność oraz brak konieczności wprowadzania zmian w istniejącej infrastrukturze. Akceleratory Whitewater zapewniają szybki dostęp do usług w chmurze oferowanych przez głównych dostawców, gwarantują wydajność na poziomie lokalnym oraz oferują powszechne narzędzia do odzyskiwania danych. Wraz z wprowadzeniem nowych modeli urządzeń Whitewater – 510, 710 i 2010 – wiele przedsiębiorstw i agencji rządowych może znacznie ograniczyć wymagania związane z przechowywaniem i odzyskiwaniem danych dzięki wykorzystaniu możliwości chmury.

Akceleratory dostępu do danych w chmurze Whitewater deduplikują, kompresują i szyfrują dane kopii zapasowych przed przeniesieniem ich do lokalnej pamięci podręcznej i przyspieszają ich transfer na chmurę. Dzięki temu pracownicy odpowiedzialni za tworzenie kopii zapasowych nie muszą już spędzać tak wiele czasu przy zarządzaniu infrastrukturą taśm. W przypadku awarii, kopia danych znajdująca się na chmurze może być odtworzona w dowolnej lokalizacji zapewniając solidne rozwiązanie DR bez konieczności zakupu i utrzymania drogiego sprzętu w odległych lokalizacjach.

Rozwiązania Whitewater umożliwiają współpracę z czołowymi dostawcami usług w chmurze oraz korzystanie z najpopularniejszych aplikacji do tworzenia kopii zapasowych. W rezultacie, organizacje mogą przenosić dane w różne lokalizacje oraz zmieniać dostawców w zależności od sytuacji finansowej firmy.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ