TL-SG1016DE i TL-SG1024DE – nowe przełączniki TP-Link

0

TP-LINK rozszerzył ofertę urządzeń przeznaczonych dla SMB o dwa nowe przełączniki TL-SG1016DE i TL-SG1024DE, które wyposażone są odpowiednio w 16 i 24 gigabitowe porty RJ45.

Oba modele oferują szereg funkcji, które pozwalają sprawnie i efektywnie zarządzać siecią lokalną. Wśród dostępnych opcji znajdziemy m.in. mirroring portów, obsługę QoS i sieci VLAN oraz zaawansowane ustawienia umożliwiające ograniczenie poboru energii.

Przełączniki TP-LINK Easy Smart wyposażone są również w narzędzia pozwalające na monitorowanie i utrzymanie optymalnej wydajności sieci oraz zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki temu możliwe jest m.in. szybkie zlokalizowanie i usunięcie ewentualnych problemów w sieciach firmowych.

TL-SG1016DE i TL-SG1024DE

Dużym atutem TL-SG1016DE i TL-SG1024DE jest zaimplementowana technologia umożliwiająca korzystanie z sieci o wysokiej przepustowości przy zachowaniu optymalnego zużycia energii. Przełączniki automatycznie dopasowują wymagany pobór prądu w zależności od statusu połączenia i długości kabla. Dzięki temu można zaoszczędzić pobór energii nawet do 40%.

Opcja MDI/MDIX pozwala na używanie niekrosowanych kabli a funkcja automatycznej negocjacji wykrywa na każdym porcie szybkość podłączonego urządzenia (10, 100 lub 1000Mb/s) zapewniając najlepszą wydajność transmisji.

Przełączniki TP-LINK TL- TL-SG1016DE i TL-SG1024DE są już dostępne w sprzedaży sugerowanych cenach wynoszących odpowiednio 309 zł i 417 zł netto. Produkty objęte są pięcioletnim okresem gwarancyjnym.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ