Seagate przedstawia nową bezprzewodową pamięć przenośną – wireless plus

0

Seagate Technology przedstawił nową generację bezprzewodowej pamięci masowej Seagate® Wireless Plus o pojemności 1 TB. Dysk pozwala na bezprzewodowe przesyłanie treści nawet do ośmiu użytkowników. Bateria Wireless Plus zapewnia 10 godzin przesyłania strumieniowego non stop.

Przenośna pamięć Seagate Wireless Plus jest dostępna z Seagate Media app dla Apple iOS, Android i Kindle Fire HD. Seagate Media app została opracowana dla najpopularniejszych urządzeń mobilnych, w tym Android, Kindle Fire HD, Apple iOS i będzie również współpracować z niemal każdym urządzeniem, które może połączyć się z siecią Wi-Fi. Dodatkowo Wireless Plus pozwala korzystać z wideo, zdjęć, muzyki, a nawet dokumentów na dużym ekranie za pośrednictwem Apple Airplay, DLNA lub aplikacji zaprojektowanej specjalnie dla Samsung Smart TV i Blu-ray.

Nowy bezprzewodowy dysk 1TB został wyposażony w wymienny interfejs SuperSpeed USB 3.0 do szybkiego zapisywania zdjęć, wideo, muzyki i dokumentów. Ponieważ Wireless Plus tworzy własną sieć Wi-Fi, nie ma potrzeby przesyłania treści z Internetu, zasoby są dostępne w ramach potrzeb.

Seagate Wireless Plus jest obecnie dostępny w Amazon i BestBuy w sugerowanej cenie MSRP 199,99 dolarów.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ