Rozwiązanie do testowania aplikacji mobilnych – Silk Mobile

0

Rozwiązanie Borlanda, Silk Mobile, służące testom aplikacji, zwiększa jakość oprogramowania i skraca cykl testów podczas tworzenia aplikacji mobilnych nowej generacji.

Silk Mobile oferuje kompleksowe podejście do funkcjonalnych testów aplikacji na różnych platformach mobilnych, takich jak Android, iOS, Blackberry, Windows Mobile, Symbian i HTML5. Obsługa gestów, w tym wielodotyku, przesuwania, przeciągania i upuszczania, powiększania oraz przewijania, odzwierciedla sposób, w jaki użytkownicy korzystają z urządzeń. W rezultacie aplikacje mobilne zbudowane za pomocą Silk Mobile mogą gromadzić użyteczne informacje i dane, uwzględniając wiele sposobów interakcji.

Silk Mobile to część z produktów do testowania aplikacji pod marką Silk. Produkty zawierają zintegrowany pakiet testowy, który gwarantuje, że całe oprogramowanie zostanie gruntownie przetestowane i będzie spełniać najwyższe standardy jakości oraz niezawodności. Z Silk Mobile portfel produktów Borland tworzy kompletne rozwiązanie do testowania aplikacji mobilnych.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ