Polycom HDX 6000 – nowe rozwiązanie telepresence

0

Firma Polycom wprowadza na rynek system telepresence Polycom HDX 6000, przeznaczony dla sal konferencyjnych. Rozwiązanie działa w technologii Polycom UltimateHD, zapewnia obraz i dźwięk w jakości HD oraz posiada funkcje umożliwiające współdzielenie treści.

Nowy system firmy Polycom obsługuje jakość emisyjną 720p HD (1280 x 720) przy prędkości 30 klatek na sekundę i transferze od 832 kbps, jak również obraz w jakości DVD (704 × 576) przy prędkości 30 klatek na sekundę i transferze od 256 kbps. Polycom HDX 6000 pozwala uczestnikom wideokonferencji na współdzielenie materiałów w jakości HD, w tym filmów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji, obrazów za pomocą różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych (komputer, odtwarzacz DVD, kamera dokumentacyjna itp.).

System oferuje również technologię opracowaną przez firmę Polycom o nazwie Lost Packet Recovery, która pozwala na optymalizację jakości wideo w sieciach IP oraz zapewnia dobrą jakość nawet w sieciach podatnych na utraty pakietów IP i przeciążenia.

Ceny systemu Polycom HDX 6000 zaczynają się od 5 tys. euro.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ