Podróżny router z bankiem energii od D-Linka

0

D-Link,poszerzył rodzinę produktów AC o dwuzakresowy bezprzewodowy routerDIR-510L. To wielofunkcyjne przenośne urządzenie umożliwia przesyłanie danych z szybkością 750 Mb/s, dzięki łączonej przepustowości w dwóch zakresach – 2,4 GHz i 5 GHz.

Urządzenie w każdym zakresie może działać jako osobna bezprzewodowa sieć, a nawet umożliwia utworzenie oddzielnej strefy dla gości, bez dostępu do całej sieci. Za pomocą DIR-510L można też udostępniać połączenie Internetowe dostarczane za pomocą kabla Ethernet.

Dwa porty USB i bank energii

DIR-510L wyposażono w dwa porty USB, z których można korzystać jednocześnie. Jeden może służyć do podłączenia modemu 3G/4G i bezprzewodowego udostępniania Internetu podłączonym do DIR-510L urządzeniom. Drugi port, po włożeniu do niego
pendrive’a, może służyć jako pamięć masowa, a dzięki szybkiemu transferowi danych przez Wi-Fi, do strumieniowego przesyłania wideo lub dźwięku do tabletów lub smartfonów, przy użyciu bezpłatnej aplikacji mydlink SharePort.Funkcja UpnP oraz wbudowany serwer DLNA pozwalają bezproblemowo strumieniowo przesyłać multimedia do urządzeń obsługujących tę technologię – TV, komputerów lub konsol do gry, np. PlayStation, Xbox, Wii, itp.

Więcej możliwości w podróży
DIR-510 opracowano z myślą o potrzebach mobilnych użytkowników. Pojemna bateria 4000mAh umożliwia doładowanie w drodze przenośnych urządzeń, takich jak smartfony lub tablety. Urządzenie jest łatwe w konfiguracji i użyciu, dzięki prostemu
interfejsowi, za pomocą którego szybko można ustanowić połączenie z Internetem i udostępnić je wszystkim mobilnym urządzeniom. Co więcej, po podłączeniu modemu 3G/4G lub połączeniu z używanym hotspotem Wi-Fi, DIR-510L automatycznie wykryje rodzaj połączenia i udostępni sygnał Internetu urządzeniom korzystającym z jego usług. Wszystkie połączenia są zabezpieczone za pomocą szyfrowania WPA/WPA2 oraz WPS 2.0.

Router DIR-510L można nabyć w wybranych sklepach w Polsce w sugerowanej cenie 459zł.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ