Pełne raporty z sieci WAN

0

Po trzech miesiącach od przejęcia firmy Mazu Networks przez Riverbed, na rynek trafiła nowa wersja rozwiązania Cascade do analizy stopnia optymalizacji ruchu w sieci WAN oraz gwarantujące większą przejrzystość generowanych raportów z procesu optymalizacji.

W najnowszej wersji Cascade 8.3 zaoferowano pełne możliwości analizy potrzebne do optymalizacji wraz z większym poziomem automatyzacji, łatwiejszą obsługą i skonsolidowanym wglądem do struktury informatycznej przedsiębiorstwa, dostępnym z jednego miejsca.

Rozwiązanie Cascade obok analizy ruchu sieciowego, dostarcza informacji o wydajności, interakcjach i zależnościach pomiędzy użytkownikami, aplikacjami i siecią. Nie wymaga przy tym dodatkowych zdalnych prób, zaawansowanej konfiguracji ani dodatkowej wiedzy. Cascade 8.3 może pomóc administratorom sieci w rozpoznaniu wąskich gardeł w środowisku oraz umożliwić skonsolidowany wgląd w dane o zoptymalizowanym i nie zoptymalizowanym ruchu.

Wraz z Cascade 8.3, Riverbed wprowadza rozszerzone raportowanie behawioralne, które daje możliwość spojrzenia na historyczne dane dotyczące wydajności aplikacji i automatyczne wyeksponowanie wszystkich nietypowych zachowań sieci.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ