Oprogramowanie PowerSoft w nowej odsłonie

0

EVER,polski producent zasilaczy awaryjnych , wprowadza do swojej oferty oprogramowanie PowerSoft Professional.

Aplikacja monitoruje pracę zasilacza awaryjnego oraz zabezpiecza system operacyjny komputera lokalnego oraz inne systemy operacyjne w sieci komputerowej przed niekontrolowaną utratą zasilania.

EVER konsekwentnie rozwija oprogramowanie współpracujące z zasilaczami awaryjnymi. To skuteczne narzędzie zabezpieczające firmową oraz domową infrastrukturę komputerową. PowerSoft Professional jest najnowszą wersją oprogramowania, opracowaną we współpracy z firmą programistyczną Espeo Software. Aplikacja zastąpi dotychczasowe produkty PowerSoft Lite oraz PowerSoft Personal. Interfejs nowego PowerSoft nie różni się zasadniczo od poprzednich wersji, natomiast oprogramowanie zyskało nowe funkcjonalności. Najważniejszą innowacją jest możliwość zarządzania komputerami dostępnymi w sieci z komputera centralnego (np. serwera). Zwiększyła się też liczba systemów operacyjnych kompatybilnych z oprogramowaniem. PowerSoft Professional jest przystosowany do współpracy z 32- i 64-bitowymi systemami Windows oraz najpopularniejszymi 32- i 64-bitowymi systemami Linux, także tymi, które nie posiadają interfejsu graficznego użytkownika

Oprogramowanie PowerSoft Professional składa się dwóch aplikacji – głównej oraz klienta sieciowego. Aplikacja główna jest instalowana na komputerze bezpośrednio skomunikowanym z zasilaczem UPS i nim zarządzającym. Z kolei klient sieciowy musi być umieszczony na wszystkich innych komputerach, które mają być kontrolowane przez aplikację główną.

PowerSoft Professional współpracuje z zasilaczami awaryjnymi z rodziny ECO LCD, DUO II Pro, SINLINE, SINLINE XL, SINLINE Pro, SINLINE Evolution, ECO Pro CDS, POWERLINE 11 ,POWERLINE33 oraz POWERLINE GREEN 33.

Program PowerSoft Professional jest darmowy dla Klientów EVER. Firma oferuje pełne wsparcie techniczne.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ