OpenTouch – multimedialna komunikacja

0

Alcatel-Lucent poinformował o wprowadzeniu na rynek nowego pakietu rozwiązań komunikacyjnych. Producent oferuje platformę komunikacyjną OpenTouch, łączącą wiele osób korzystających z różnych urządzeń i mediów. firma

Alcatel-Lucent ułatwia przedsiębiorstwom przekształcenie tradycyjnej komunikacji głosowej z udziałem jednego rozmówcy w multimedialną wieloosobową interakcję z wykorzystaniem wielu narzędzi.

Pakiet Alcatel-Lucent OpenTouch został opracowany z wykorzystaniem architektury platformy komunikacyjnej, zaprezentowanej jesienią ubiegłego roku. Wykorzystuje on serwery Genesys SIP i OmniPCX Enterprise, aby zapewnić konwergentną i otwartą architekturę, która obsługuje rozmowy multimedialne z udziałem wielu osób i urządzeń (telefony biurkowe, smartfony, komórki czy laptopy).

Nowy pakiet przeznaczony jest dla przedsiębiorstw średniej wielkości — Alcatel-Lucent OpenTouch Business Edition, które można zainstalować w siedzibie firmy bądź korzystać z usług w modelu hostingu. Aktualna wersja, obsługująca maksymalnie 1500 użytkowników lub 3000 urządzeń, będzie dostępna od czerwca br.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ