Nowy system telekonferencyjny firmy Alcatel-Lucent

0

Alcatel Lucent wprowadza na rynek Alcatel-Lucent OmniTouch 8464 Meet-Me Audio Conference. To produkt do obsługi telekonferencji, który ma ułatwić wielu firmom wstęp do zunifikowanej komunikacji.

System współpracuje z dowolną centralą abonencką, co umożliwia zestawianie telekonferencji dla użytkowników korzystających zarówno z telefonii VoIP, jak i tradycyjnej TDM. Produkt jest oferowany wraz z dedykowanym serwerem, w wersjach umożliwiających jednoczesną obsługę do 24, 48, 72 bądź 96 połączeń konferencyjnych

Uczestnicy łączą się z systemem za pośrednictwem IVR, dostępnego w 19 językach, w tym również po polsku. Administrator, korzystając z interfejsu webowego, może zarządzać zarówno pojedynczymi użytkownikami i konferencjami, jak i grupami. Rozwiązanie jest przygotowane do pracy z obsługą wielu lokalizacji czy centrów kosztowych. Dzięki temu, np. może jednocześnie obsługiwać i rozpisywać koszty kilku przedsiębiorstw bądź jednej firmy z podziałem na poszczególne działy.

System integruje się z oprogramowaniem innych firm, np. Microsoft Office Communications Server lub IBM Lotus, rozbudowując je o funkcje obsługi telekonferencji. Alcatel-Lucent OmniTouch 8464 Meet-Me Audio Conference może być, poprzez zakup dodatkowych licencji, zaktualizowany do aplikacji OmniTouch 8660 My Teamwork, oferującej także funkcje informowanie o obecności, sesje komunikatora, konferencje planowane i z transmisją danych. Pozwala to na stopniowe wdrażanie rozwiązań zunifikowanej komunikacji. Przeciętny czas zwrotu z inwestycji tego rozwiązania wynosi około 4 miesięcy.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ