Nowy access point dla sieci firmowych od Ruckus Wireless

0

Firma Ruckus Wireless poinformowała o wprowadzeniu nowego punktu dostępu – ZoneFlex 7321.Smart Wi-Fi, przeznaczony dla klientów szukających niedrogich urządzeń do sieci firmowej.

ZoneFlex 7321 to ultralekkie i kompaktowe rozwiązanie Wi-Fi. Poprzez swoje niewielkie wymiary i wagę (13x13x2,8 cm, 198 g) jest idealnym urządzeniem do zastosowania w niedużych firmach, hot spotach lub biurach zdalnych. Przystosowane jest również do użytku w miejscach publicznych lub szkołach.

ZoneFlex 7321 Smart Wi-Fi umożliwia uzyskanie maksymalnej przepustowości łączy na poziomie 300 Mb/s i obsługuje do 256 klientów jednocześnie. Może zostać wdrożony zarówno jako samodzielny router bezprzewodowy, jak i jako część centralnie zarządzanej sieci Smart WLAN. Wspierany przez internetowy kreator, pozwala skonfigurować wiele punktów dostępu w sieci WLAN w kilka minut. Wybór pasma (2,4 Ghz lub 5 Ghz) dokonywany jest za pomocą jednego kliknięcia przycisku.

Access point ZoneFlex 7321 oferuje także inne zaawansowane funkcje, jak choćby przypisywanie urządzeń do optymalnych pasm częstotliwości (bandsteering), sprawiedliwy przydział czasu transmisji poszczególnym klientom oraz – dzięki technologii ChannelFly – inteligentny wybór kanału
na podstawie dostępnej przepustowości.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 349 USD.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ