Nowe trendy w telekomunikacji i stare komputery na spotkaniu Meet IT

0

29 listopada 2012 o godz. 14.00 w Katowicach, w klubie OKO MIASTA rozpocznie się drugie spotkanie z cyklu Meet IT adresowane do menedżerów, specjalistów i sympatyków IT. Wydarzenie poświęcone będzie najnowszym trendom technologicznym oraz wykorzystaniu Unified Communications w biznesie.

„MeeT IT” to cykl spotkań organizowanych przez 3S dla menedżerów, specjalistów i sympatyków IT w śląskich (i nie tylko) firmach i instytucjach. Pierwsze „Meet IT” odbyło się 18 października 2012 i zgromadziło ponad 80 uczestników. Udział dla uczestników jest bezpłatny.
Tematyka drugiego spotkania skupiona będzie wokół popularnego ostatnio pojęcia unified communications, czyli procesom w firmie, które integrują wszystkie urządzenia służące do komunikacji. Dzięki temu organizacje są bardziej wydajne a pracownikom dużo łatwiej się współpracuje. Najnowsze trendy w tej dziedzinie zaprezentują przedstawiciele globalnych firm IT: Cisco oraz Siemens.

Każde ze spotkań składa się z części merytorycznej i nieformalnej. Podczas spotkań swoją wiedzą i doświadczeniami dzielą się eksperci, specjaliści reprezentujący globalne i lokalne marki związane z IT oraz telekomunikacją. W części nieformalnej, w luźnej atmosferze, odbywa się panel dyskusyjny z udziałem prelegentów oraz blok „Spoza IT” związany z tematyką zarządzania (np. motywowanie zespołu, wywieranie wpływu na innych, delegowanie zadań) prowadzony przez doświadczonego trenera i coacha. Podczas najbliższego spotkania, w części nieformalnej odbędzie się także turniej gier na 8-bitowcach organizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Zabytków Informatyki (http://www.zabytkiinformatyki.edu.pl).

Agenda spotkania:
http://www.3s.pl/pl/c,112,agenda.html
Informacje o Meet IT także tu:
https://www.facebook.com/IT.MEET

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ