Nowe serwery Oracle z serii Sun Netra

0

Firma Oracle wprowadziła do oferty dwa nowe serwery z serii Sun Netra. Serwery te pozwalają dostawcom sprzętu sieciowego i operatorom telekomunikacyjnym sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na nowe usługi – takie, jak bezprzewodowa transmisja danych w standardach 3G i 4G oraz telefonia VoIP.

Serwery z serii Sun Netra poszerzają ofertę firmy Oracle obejmującą zarówno oprogramowanie, jak i sprzęt dla branży telekomunikacyjnej, w tym serwery SPARC, serwery typu blade na platformie x86, serwery stelażowe, pamięć masową i infrastrukturę sieciową. W połączeniu z bazami danych Oracle Database 11g i Oracle TimesTen In-Memory Database oraz platformą Oracle Fusion Middleware, serwery z serii Sun Netra oferują kompleksową platformę dla systemów telekomunikacyjnych.

Serwer Sun Netra CP3270 ATCA obsługuje 32 GB dostępnej pamięci w postaci ośmiu slotów DIMMSerwer Sun Netra X4270 został wyposażony w 18 slotów DIMM, co sprawia, że jest on przystosowany do obsługi aplikacji intensywnie korzystających z pamięci – takich, jak baza danych Oracle TimesTen In-Memory Database. Obsługa ośmiordzeniowych procesorów podwaja liczbę wątków w porównaniu z wcześniejszymi serwerami z serii Sun Netra na platformie x86.

Serwery obsługują systemy Oracle Solaris, Oracle Enterprise Linux, OracleVM i inne systemy operacyjne oraz oprogramowanie do obsługi infrastruktury wirtualizacji.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ