Nowe rozwiązania Cisco dla MSP

0

Cisco wprowadza nowe rozwiązania, usługi i pomoc techniczną, które umożliwią partnerom lepszą obsługę małych firm.

Część z nowych rozwiązań to rozszerzenie serii Cisco Small Business Pro, która umożliwia partnerom firmy Cisco budowanie, instalowanie i zarządzanie systemami małych firm w zakresie produktów technologicznych.

Nowe rozwiązania z serii Cisco Small Business Pro:

  • Przełączniki z serii Cisco ESW 500 z serii Cisco Small Business Pro.
  • Brama telefonii IP Cisco SPA8800 z serii Cisco Small Business Pro. Umożliwia małym firmom łączenie central IP PBX typu open source z istniejącymi analogowymi telefonami i faksami.

Nowy produkt z serii Cisco Small Business to kamera IP Cisco PVC300, przeznaczona do nadzoru, która pomaga firmom chronić pracowników i mienie. Integruje się z sieciowymi systemami pamięci masowej Cisco NSS2000 i NSS3000, umożliwia przechowywanie i tworzenie kopii zapasowych plików wideo.

Cisco poinformowało także o aktualizacji systemu Cisco Smart Business Communications System do wersji 1.5. Jest to system współpracy i komunikacji, który łączy biura, pracowników i klientów. Nowa wersja 1.5 ma niższą cenę i zawiera nowe aplikacje:

  • WebEx PhoneConnect — możliwość oglądania seminariów internetowych oraz uczestnictwa w telekonferencjach przy pomocy telefonu IP firmy Cisco.
  • Cisco TimeCardView — umożliwia pracownikom rejestrację czasu rozpoczęcia
  • i zakończenia pracy, śledzenie godzin pracy oraz pobieranie informacji do aplikacji obsługujących listę płac z telefonu IP.
  • Single Number Reach — usprawnia obsługę klienta i eliminuje nieodebrane połączenia dzięki funkcji przekierowania połączeń do telefonu biurkowego, urządzeń mobilnych, oprogramowania obsługującego połączenia telefoniczne lub innego rodzaju telefonu, z którego pracownik korzysta najchętniej.

Producent zaprezentował także nową usługę Cisco Small Business Pro, w ramach której oferuje trzyletnią pomoc techniczną oraz aktualizacje oprogramowania i rozszerzony dostęp do Centrum obsługi małych firm (Cisco Small Business Support Center).

Wszystkie wymienione produkty są już dostępne w Polsce.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ