Nowe produkty od Brocade

0

W najbliższym czasie na światowym rynku pojawi się kilka nowych rozwiązań firmy Brocade przeznaczonych głównie do centrów danych. Warto zaznaczyć, że są to pierwsze produkty dla tego segmentu rynku od czasu przejęcia Foundry Networks w grudniu ubiegłego roku.

Wśród nowości znalazła się między innymi rodzina przełączników ServerIron ADX z dwoma portami 10 Gigabit Ethernet. Rozwiązanie przeznaczone jest głównie dla dostawców usług zarządzających ośrodkami przetwarzania danych, charakteryzującymi się szybkim przyrostem danych. Producent oferuje przełączniki w trzech konfiguracjach – ServerIron ADX 1000 (1U), ServerIron ADX 4000 (4U) oraz ServerIron ADX 8000 (8U). Przełączniki ServerIron ADX pojawią się na rynku w lipcu, a ich ceny będą się zaczynać od 21 995 dolarów.

Kolejną nowością firmy Brocade jest przełącznik TurboIron 24X, wyposażony w 24 porty 1 GE/10 GE. Urządzenie trafi do w sprzedaży w przyszłym miesiącu, a przewidywana cena to 12 000 dolarów. Natomiast wieżowy przełącznik FastIron CX ma znaleźć zastosowanie głównie w sieciach kampusowych. Tym co wyróżnia produkt jest wsparcie dla technologii PoE Plus. Ratyfikacja tego standardu ma mieć miejsce w tym roku, a jedną z jego głównych zalet jest pobór mocy na port wynoszący 30 wat, czyli dwukrotnie więcej aniżeli w przypadku obecnego standardu. Cena FastIron CX będzie oscylować wokół 5 500 dolarów.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ