Nowe produkty 1&1

0

Firma hostingowa 1&1 wprowadza na polski rynek nowe produkty, m.in. serwery dedykowane do zastosowań profesjonalnych. 1&1 oferuje również rozwiązanie Dynamic Cloud Server – serwery działające w środowisku typu Cloud.

Klienci zainteresowani własnymi serwerami dedykowanymi mają do wyboru cztery poziomy wydajności w cenach od 199,90 złotych do 1199,90 złotych miesięcznie. 1&1 jest również pierwszym usługodawcą oferującym w Polsce dynamiczne serwery działające w środowisku typu cloud – Dynamic Cloud Server. Umożliwiają one dostosowywanie parametrów wydajności do potrzeb użytkownika. Klienci mogą wybrać od jednego do czterech rdzeni procesora, od 1 do 15 GB pamięci RAM oraz od 100 do 800 GB przestrzeni dyskowej. Podstawowa cena takiego serwera wynosi 99,90 złotych miesięcznie i obejmuje jeden rdzeń procesora, 1 GB pamięci RAM oraz 100 GB przestrzeni dyskowej.

Poza tym 1&1 udostępnia bezpłatnie nową aplikację do monitorowania serwerów za pomocą urządzeń mobilnych – 1&1 Mobile Server Monitoring App. Umożliwia ona użytkownikom bieżące sprawdzanie dostępności swoich serwerów dedykowanych i działających w środowiskach typu cloud, a także aktualnie wykonywanych usług sieciowych. Dodatkowo, klient jest automatycznie informowany o każdej zmianie statusu serwera.

Użytkownik może monitorować za pomocą urządzenia mobilnego swoje serwery 1&1 oraz świadczone na nich usługi, takie jak HTTP, HTTPS, SSH i pingowanie. Inną przydatną funkcją jest automatyczne powiadamianie o zmianie statusu serwera. Dzięki niej klient nie musi sprawdzać tego ręcznie, ponieważ jest natychmiast informowany o każdej nowej zmianie. W zależności od używanego smartfonu i jego konfiguracji, powiadomienie ukazuje się w postaci komunikatu tekstowego lub kombinacji tekstu, dźwięku i wibracji.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ