Nowe możliwości telekonferencji

0

Interactive Intelligence, dostawca rozwiązań z zakresu komunikacji IP, oferuje nową wersję aplikacji Interaction Conference 3.0 do prowadzenia telekonferencji.

Obecna wersja oprogramowania oferuje funkcje planowania konferencji oraz ich nagrywania. Aplikacja jest wyposażona we wtyczkę do programu Microsoft Outlook, pozwalającą na planowanie połączeń konferencyjnych bezpośrednio z poziomu tego klienta pocztowego. Numery połączeń konferencyjnych i kody PIN są generowane automatycznie i wysyłane razem z zaproszeniami.

Administratorom konferencji narzędzie Interaction Conference umożliwia monitoring aktywnych konferencji, a także poziomu wykorzystania i dostępności zasobów. Narzędzia administracyjne dostępne przez przeglądarkę internetową umożliwiają przygotowanie rozliczeń dla działów, grup i poszczególnych użytkowników.

Interaction Conference 3.0 może być wykorzystywany samodzielni lub jako jedno z narzędzi w ramach oferowanego przez Interactive Intelligence pakietu do komunikacji IP. Produkt skierowany jest do średnich i dużych przedsiębiorstw.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ