Nowe modele Citrix NetScaler MPX

0

Citrix wprowadził dwa nowe urządzenia Citrix NetScaler MPX. Modele MPX 10500 i MPX 12500 oferują przepustowość HTTP od 5 do 8 Gbit/s z obsługą równoważenie obciążenia, przyspieszanie aplikacji i bezpieczeństwa zapory aplikacyjnej.

Nowe urządzenia NetScaler MPX można również stosować w połączeniu z urządzeniami wirtualnymi NetScaler VPX. Umożliwia to stworzenie architektury centrum danych, która łączy wydajność rozwiązań sprzętowych z elastycznością programowych urządzeń wirtualnych.

Architektura NetScaler MPX wykorzystuje wielordzeniowe procesory Intel oraz technologię NetScaler nCore, aby równolegle wykonywać wiele operacji na każdym obciążeniu aplikacyjnym z wielogigabitową przepustowością. Użycie wielu rdzeni pozwala jednocześnie obsługiwać wiele aspektów dostarczania aplikacji WWW bez istotnego wpływu na ogólną wydajność. Obsługuje również konsolidację funkcji, które dotychczas były dostępne tylko w postaci oddzielnych rozwiązań, takich
jak sieci SSL VPN i zapory aplikacyjne.

Urządzenia Citrix NetScaler MPX 10500 i MPX 12500 są dostępne w cenach od 42 000 dolarów. Klienci mogą przejść z wersji 10500 na 12500 poprzez aktualizację licencji na oprogramowanie.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ